Tel:
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
RULMAN MESLEKİ ÇÖZÜM!

Ana sayfa ÜrünlerYayın taşıyan debriyaj

Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK

Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK

  • Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK
  • Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK
  • Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK
  • Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK
  • Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK
  • Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK
Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK
Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Japonya
Marka adı: KOYO / NSK / FAG / / NTN / TIMKEN / FSK / OEM
Sertifika: ISO9001-2000 / CE / ROHS / UL
Model numarası: TK70-1AU3
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1 adet
Fiyat: Talk in the letter
Ambalaj bilgileri: 1) RENKLİ KUTU AMBALAJ KARTON KUTU AMBALAJ + + PALETLER, 2) ENDÜSTRİYEL AMBALAJ
Teslim süresi: 5-7Days sonra Ayrıntılar doğruladı
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 100000pcs/ay
İletişim
Detaylı ürün tanımı
Modeli: TK70-1AU3 Türü: Tek yön
Satır Sayısı: Çift sıra Sağlama süresi: Stock
Bölüm adı: Yayın taşıyan debriyaj Malzeme: Gcr15 krom çelik
Vurgulamak:

tek satır rulman

,

ABEC 1 yatak

Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK

Rulman özellikleri:

Model numarası

TK70-1AU3

Bölüm adı

Otomotiv Debriyaj Rulmanı

Marka

IKO / THK / NSK / TİMKEN / FAG / NTN / KOYO

Malzeme

Gcr15 Krom Çelik

Hassas Değerlendirme

ABEC-1'den ABEC-9 P0 / P6 / P5 / P4 / P2'ye

Titreşim ve gürültü Z0V0 / Z1V1 / Z2V2 / Z3V3
kafes Çelik Kafes / Naylon Kafes
paket Tek karton kutu / palet / tahta sandık
Ağırlık / Boyut Ağırlık / beden almak için bizimle iletişime geçin
HS Kodu 8708932000
Orijinal Ülke Gösterisi JAPONYA
Uygulama Araba / Kamyon / Römork / Tarım Aracı

İlgili kişi

Bayan Ellie Liao

Skype fskbearing1
Posta fsk_bearing@yahoo.com

Çapraz değişim parçaları:

Fabrika numarası
NSK TK701A1
ISUZU 0345221001
ISUZU 0345221003
ISUZU 2303302301
ISUZU 3050290007
ISUZU 312421060
ISUZU 9000950441

Çizim:

 

Sunduğumuz Diğer Modeller

44TKZ2801D 50KW01 CT52A-1 68SCRN53
44TKB2805R 35BWO7 CT52S 68SCRN58
45TNK20 / 4E RCT356SA9 60TMK20 68TKB3506AR
47TKB3101 RCT356SA6 62TMK20 68TKB3802AR
48TKA3201U3 38bwd12 65TNK20 78TKL4001AB
50SCRN31P 38bwd01 CT1310 78TKL4801AB
50SCRN31P-1 40bwd12 CT70 54RCT3401
50SCRN34P-4 35BWDO7 RCT4000A DG409426WRS
50SCRN34P-8 60RCT3525FO RCT40SA DG4090-2RS
50SCRN37P 40TRB07 RCT4068A2RSE 088 141 165B
50SCRN44S-2A 33TKD03 FCR62-32-14 / 2E 012 141 165D
50TKB3504 55TKA1A FCR54-46-2 / 2E F-201789
50TKB3505 70TKA1A FCR54-48-3 / 2E 02T 141 165B
55SCRN34P-8 65TMK20 FCR55-1 / 2E 002 141 165E
55SCRN41P 60TKA1A FCR55-17-11 / 2E 41421-28010
60SCRN31P-6 414292B FCR44-25-3 / 2E 41421-23010
60SCRN31P 35BW08C4 FCR44-11-3 / 2E 41421-39265
RCT45-1S 35TM03NSC3 58TKA3703B 41421-39000
RCT4075-1S 30TM11NC3 FCR50-30-14 / 2 2.041,27
S2041.68 445329AC FP01-16-510 88BB7548AA


Yatakları detaylı resimler:

Yüksek Performanslı TK70-1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK,

Çin Direksiyon Fabrikası Şimdi Ucuz Fiyat alın!

Serbestçe Bize Ulaşın

  Wuxi FSK Şanzıman Rulman Co, Ltd
Adres: No. 900 Kuzey Jie Fang Yolu
Chongan Bölgesi Wuxi Jiangsu Çin
İletişim: Ellie Liao

Mobil: 86-13621509768
Mail: fsk_bearing@yahoo.com
Skype: fskbearing1
QQ: 3305008190

İletişim bilgileri
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd

İlgili kişi: Ms.Ellie Liao

Tel: +8613771025202

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
No 900 Kuzey Jie Fang Road Chongan bölgesi Wuxi Jiangsu
Tel:86--13771025202
Mobile Site Privacy Policy | Çin iyi Kalite Konik Makaralı Rulmanlar Tedarikçi. © 2015 - 2022 tapered-rollerbearing.com. All Rights Reserved.