Tel:
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
RULMAN MESLEKİ ÇÖZÜM!

Ana sayfa

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd

Bize hakkında birkaç kelime
Çin Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd şirket Profili
Çin Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd şirket Profili
Çin Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd şirket Profili
Çin Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd şirket Profili
Çin Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd şirket Profili
1 2 3 4 5

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd

2005 yılında kurulan FSK, dünyanın her yerindeki rulmanların ana profesyonel sağlayıcılarından biri haline gelmiştir. Sattığımız her bir üründen gurur duyuyoruz. Yataklarımız daha iyi kalite ve düşük fiyat ile sıcak satıştadır. Profesyonel yataklama teknolojimiz ve servisimiz için bizi rahatlatabilir ve güvenebilirsiniz, güler yüzlü İngilizce konuşan ekibimiz, ithalat prosedürleri, ürün soruları ve teknik destek konusunda size her zaman yardımcı olmaya hazırdır. Ve size veya müşterinize ürünlerimiz ve hizmetlerimizle gurur duymaya söz veriyoruz.

FSK otomatik Rulmanlar (Tekerlek Hub Rulmanlar, Kamyon Rulmanlar, Debriyaj Rulmanlar ve vb) uzman ve SKF, FAG, INA, NSK, NTN, NACHI, KOYO, TIMKEN, FYH vb gibi ünlü marka rulmanlar, Deep gibi rulmanlar ile uzman Bilyalı Rulmanlar, Konik Makaralı Rulmanlar, Silindirik Makaralı Rulmanlar, Oynak Makaralı Rulmanlar, İğneli Rulmanlar, Yastık Blok Bilyalı Rulmanlar, Seramik Rulmanlar vb., Özellikle Suudi Arabistan, İran, Türk, Rusya Federasyonu başta olmak üzere tüm dünyadaki rulmanları sunuyoruz , Bulgaristan, Brezilya ve vb. Kalitemiz ve fiyatımız tüm müşterilerimizi tatmin eder ve uzun vadede iyi iş ilişkileri yaratır.

Uzun vadeli rulman deneyimi, mükemmel rulmanlar teknolojisi, profesyonel satış ve satış sonrası ekibi, yeterli stokları, şimdi bizimle irtibata geçmekte tereddüt yok!

Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : FSK

No. Çalışanları : 100~150

Yıllık satış : 5000000-8000000

Yıl kurulan : 2005

İhracat p.c : 90% - 100%

Şirket tarihçesi

2005 12.24 5. ÇİN ULUSLARARASI SANAYİ FUARINDA, şirketimizin faaliyetlerini tanıtmak ve iyi sonuçlar elde ettik.
2006 7.15 Şirketin tedarik kanallarını daha da genişletmek için daha fazla iş ortağı kazandık.Şimdi şirketim SKF, FAG, INA, NTN, uluslararası marka sağladı.
2007 4.16 İkinci iş yılında, şirketin tedarik kanallarını daha da genişletmek için daha fazla iş ortağı kazandık. Şimdi SUZUKI, Caterpillar, Ford'a rulmanlar sunabiliyorum.

2008 5.18 Endüstrileşmiş ürünler olarak, aşağıdaki iş, derin Bilyalı Rulmanlar, Konik Makaralı Rulmanlar, Yastık Blok Bilyalı Rulmanlar, Silindirik Makaralı Rulmanlar, Oynak Makaralı Rulmanlar, İğneli Rulmanlar, Tekerlek Hub Rulmanlar ve benzeri tespit ettik.

2009 6.26 Almanya'da Hannover Messe'i görüyoruz, şirketimizin işini tanıtıyoruz ve daha çok ortak bulduk.
2010 9.30 ÇİN ULUSLARARASI RULMAN SANAYİ FUARINDA, daha fazla iş aldık.
2011 5.26 Yine şirketimizin eksikliğini fark ederek Hannover İnşşası Messe'yi ziyaret ettik. Fikri öncülük eden şirketimizin daha da geliştirilmesi için daha fazla bilgi edinin.

2012.8.21 Şangay'daki Çifte ve ÇİN ULUSLARARASI RULMAN SANAYİ FUARINDA MIDEST FUARINI ziyaret edeceğiz, tüm yeni ve eski dostlarımızın buluşmasını umuyoruz.

Firma Servisi

Q: Teslimat ve Taşıma

Malları teslim etmenin üç yolu vardır.
DHL, UPS, TNT ve Fedex gibi bir Ekspres. Biz Çin'de navlun ödemek durumunda onları 10.0 ABD $ / KG US $ 15.0 / KG olduğunu. Kapıdan kapıya kadar en uygunudur. Bu yöntem, 20KG'den az gibi birkaç mal için uygundur.
Bir diğeri hava paketi, malları almak için havaalanına gitmelisin. Ücret, ekspresden daha ucuzdur, ancak Gümrük işlemlerinin masraflarını ödemeniz gerekir ve malların temizleme masraflarını ödemeliyiz, bu ücretler hangi ağırlık veya hacim olursa olsun sabittir. Bu yöntem 100KG'den daha fazla olan mallara uygundur.
Geri kalan bir okyanus nakliyesi, oldukça ucuz ve Kuzey Amerika ya da Avrupa'da iseniz limana yaklaşık 15-30 gün sürecek.
Genel olarak, örnekleri DHL, UPS, TNT ve Fedex gibi Express ile gönderiyoruz ve siparişleri deniz yoluyla gönderiyoruz.

S: Ödeme

Bakışta geri dönülmez L / C, T / T tarafından:% 30 mevduat, sevkiyat öncesi% 70 dengesi.

S: Talepler ve iadeler

Normalde, sipariş vermeden önce her zaman onayınızı alırız. Bazı kusurlu ürünler varsa, bunları iade edebilir ve bu kusurlu ürünlerin navlun için değişiklik yaparız. Kesinlikle, bu kusurlu ürünleri en kısa sürede değiştirmemizi de isteyebilirsiniz. Onlar için tüm yükleri ödeyeceğiz.

Şirket takım

  • Profesyonel RD Takımı
  • En Ciddi Fikirli İşçi
  • Profesyonel satış ekibi
  • Satış sonrası profesyonel

Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
No 900 Kuzey Jie Fang Road Chongan bölgesi Wuxi Jiangsu
Tel:86--13771025202
Mobil site Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Konik Makaralı Rulmanlar Tedarikçi. © 2015 - 2022 tapered-rollerbearing.com. All Rights Reserved.