Tel:
Çin Konik Makaralı Rulmanlar Üretici
Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
RULMAN MESLEKİ ÇÖZÜM!

Ana sayfa ÜrünlerYayın taşıyan debriyaj

Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK

Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK

    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
    • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK
  • High Performance TK70 - 1AU3 Auto Clutch Release Bearing KOYO / NSK

    Ürün ayrıntıları:

    Menşe yeri: Japonya
    Marka adı: KOYO / NSK / FAG / / NTN / TIMKEN / FSK / OEM
    Sertifika: ISO9001-2000 / CE / ROHS / UL
    Model numarası: TK70-1AU3

    Ödeme & teslimat koşulları:

    Min sipariş miktarı: 1 adet
    Fiyat: Talk in the letter
    Ambalaj bilgileri: 1) RENKLİ KUTU AMBALAJ KARTON KUTU AMBALAJ + + PALETLER, 2) ENDÜSTRİYEL AMBALAJ
    Teslim süresi: 5-7Days sonra Ayrıntılar doğruladı
    Ödeme koşulları: L/c, T/T, Western Union, MoneyGram
    Yetenek temini: 100000pcs/ay
    Şimdi başvurun
    Detaylı ürün tanımı
    Modeli: TK70-1AU3 Türü: Tek yön
    Satır Sayısı: Çift sıra Sağlama süresi: Stock
    Bölüm adı: Yayın taşıyan debriyaj Malzeme: Gcr15 krom çelik

    Yüksek Performanslı TK70 - 1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK

    Rulman özellikleri:

    Model numarası

    TK70-1AU3

    Bölüm adı

    Otomotiv Debriyaj Rulmanı

    Marka

    IKO / THK / NSK / TİMKEN / FAG / NTN / KOYO

    Malzeme

    Gcr15 Krom Çelik

    Hassas Değerlendirme

    ABEC-1'den ABEC-9 P0 / P6 / P5 / P4 / P2'ye

    Titreşim ve gürültü Z0V0 / Z1V1 / Z2V2 / Z3V3
    kafes Çelik Kafes / Naylon Kafes
    paket Tek karton kutu / palet / tahta sandık
    Ağırlık / Boyut Ağırlık / beden almak için bizimle iletişime geçin
    HS Kodu 8708932000
    Orijinal Ülke Gösterisi JAPONYA
    Uygulama Araba / Kamyon / Römork / Tarım Aracı

    İlgili kişi

    Bayan Ellie Liao

    Skype fskbearing1
    Posta fsk_bearing@yahoo.com

    Çapraz değişim parçaları:

    Fabrika numarası
    NSK TK701A1
    ISUZU 0345221001
    ISUZU 0345221003
    ISUZU 2303302301
    ISUZU 3050290007
    ISUZU 312421060
    ISUZU 9000950441

    Çizim:

     

    Sunduğumuz Diğer Modeller

    44TKZ2801D 50KW01 CT52A-1 68SCRN53
    44TKB2805R 35BWO7 CT52S 68SCRN58
    45TNK20 / 4E RCT356SA9 60TMK20 68TKB3506AR
    47TKB3101 RCT356SA6 62TMK20 68TKB3802AR
    48TKA3201U3 38bwd12 65TNK20 78TKL4001AB
    50SCRN31P 38bwd01 CT1310 78TKL4801AB
    50SCRN31P-1 40bwd12 CT70 54RCT3401
    50SCRN34P-4 35BWDO7 RCT4000A DG409426WRS
    50SCRN34P-8 60RCT3525FO RCT40SA DG4090-2RS
    50SCRN37P 40TRB07 RCT4068A2RSE 088 141 165B
    50SCRN44S-2A 33TKD03 FCR62-32-14 / 2E 012 141 165D
    50TKB3504 55TKA1A FCR54-46-2 / 2E F-201789
    50TKB3505 70TKA1A FCR54-48-3 / 2E 02T 141 165B
    55SCRN34P-8 65TMK20 FCR55-1 / 2E 002 141 165E
    55SCRN41P 60TKA1A FCR55-17-11 / 2E 41421-28010
    60SCRN31P-6 414292B FCR44-25-3 / 2E 41421-23010
    60SCRN31P 35BW08C4 FCR44-11-3 / 2E 41421-39265
    RCT45-1S 35TM03NSC3 58TKA3703B 41421-39000
    RCT4075-1S 30TM11NC3 FCR50-30-14 / 2 2.041,27
    S2041.68 445329AC FP01-16-510 88BB7548AA


    Yatakları detaylı resimler:

    Yüksek Performanslı TK70-1AU3 Otomatik Debriyaj Rulmanı KOYO / NSK,

    Çin Direksiyon Fabrikası Şimdi Ucuz Fiyat alın!

    Serbestçe Bize Ulaşın

      Wuxi FSK Şanzıman Rulman Co, Ltd
    Adres: No. 900 Kuzey Jie Fang Yolu
    Chongan Bölgesi Wuxi Jiangsu Çin
    İletişim: Ellie Liao

    Mobil: 86-13621509768
    Mail: fsk_bearing@yahoo.com
    Skype: fskbearing1
    QQ: 3305008190

    İletişim bilgileri
    Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd

    İlgili kişi: Ms.Ellie Liao

    Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)

    Wuxi FSK Transmission Bearing Co., Ltd
    No 900 Kuzey Jie Fang Road Chongan bölgesi Wuxi Jiangsu
    Tel:86--13771025202
    Mobile Site Privacy Policy Çin iyi kalite Konik Makaralı Rulmanlar Tedarikçi. © 2015 - 2020 tapered-rollerbearing.com. All Rights Reserved.